הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-27 בנובמבר, 2002 5 תגובות

מאת כתב "הגדה השמאלית"


"לאחר שנים של פעילות פרלמנטרית מאומצת, הגעתי להחלטה לא להציג את מועמדותי לכנסת ה-16.  בחד"ש התעורר ספק לגבי השאלה, אם תקנון התנועה מאפשר לחבר כנסת מכהן להמשיך לשרת בכנסת גם לאחר 12 שנה. איני מעוניינת להיות חלק מוויכוח תקנוני". כך מסרה ביום רביעי, בשעות הצהריים, ח"כ תמר גוז’נסקי (חד"ש).

עוד הדגישה ח"כ גוז’נסקי כי "איני פורשת מהחיים הפוליטיים ומפעילותי במק"י ובחד"ש לקידום השינוי המדיני והחברתי העמוק, שישראל כה זקוקה לו. לכן גם אתגייס בכל כוחי להצלחת חד"ש בבחירות הקרובות לכנסת". לדבריה: "לחד"ש יש מועמדים מצויינים, ולכן אין לי ספק, כי גם בכנסת הבאה חד"ש תהיה מיוצגת על-ידי סיעה יהודית-ערבית, אשר תציג פוליטיקה יהודית-ערבית משותפת של שלום צודק וחברה צודקת. אני משוכנעת שסיעה זו תמשיך את העשייה של חד"ש בתחום החקיקה החברתית וההגנה על זכויות האדם, זכויות העובדים, הנשים והילדים, המאבק בגזענות ובסכנת הפשיזם וקידום השוויון של המיעוט הערבי בישראל".


יצוין שבשבת הקרובה מתכנסת מועצת חד"ש באולמי הגליל, שליד אעבלין, על מנת לבחור את ששת המועמדים הראשונים ברשימה לכנסת.

תגובות
נושאים: מאמרים

5 תגובות

 1. הראל סתוי הגיב:

  תמר תמר תמר. כמה תחסרי לי לנו לכולם בכנסת. גם לאלה שלא ידעו להעריך. כמה עצוב, אבל בעיקר בשבילם. בטוחני כי אם תרוצי לבדך עדיין תזכי להיכנס לכנסת. אך בטוחני, שיושרך ויושרתך ליוו אותך בהחלטתך זו. אני מאחל לך הצלחה בכל אשר תפני. ותודה. תודה על כל מה שנתת ועל שהתכוונת לתת.

 2. קרן שפע הגיב:

  עצוב לי לראות שדווקא חברת הכנסת גוז’נסקי מתקפלת נוכח ויכוח קטנוני ופורשת. סורי, אני לא מקבלת את הטיעון הזה. אני חושבת שהרבה אנשים שאינם פעילים בחד"ש או קרובים לתנועה מבחינה רעיונית-בטחונית, יצביעו דווקא בגלל נוכחותה של ח"כ גוז’נסקי ומעורבותה החברתית העמוקה. זה הפסד גדול לתנועה ולמדינה.

 3. דודו הגיב:

  אם את לא בחד"ש, גם אני לא.

 4. גיל הגיב:

  דודו, מפלגה זה לא בן אדם. מפלגה זו דרך. אל תקח אישית את העולם. שנה אותו בדרך שלך. תן צ’אנס לחד"ש.

 5. רזיה הגיב:

  תמר יקרה, בלכתך את משאירה אותי לבד. למי אצביע בבחירות? חד"ש בלעדייך תשאר מפלגת גברים עם סדר יום פחות או יותר לפי רוחי אך כפמניסטית לא אוכל להצביע לחד"ש בלב שמח. עלייך להשאר בכנסת יקירתי, להציג את עצמך לראשות הממשלה, ולהיות פה לא רק לאנשי השלום והצדק אלא גם לנשים שקולן כידוע, לא נשמע, לא בעת מלחמה ולא בעשיית שלום. ששת המועמדים של חד"ש הן לא מועמדות, אם אינני טועה,ולכן אינך יכולה ללכת עדיין, מלאכתך עדיין לא נשלמה.

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים