הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-16 בינואר, 2009 41 תגובות

 

עד לרגע זה "הומתו" בעזה למעלה מאלף אנשים (מתוכם כ-300 ילדים), ו-4000 ניפצעו. צעיר ממכרי העובד במסעדת יוקרה תל אביבית, אף שהוא מתכונן בימים אלה לבחינות הקשות למועצת רואי החשבון, סיפר לי כי הוא ממשיך לעבוד במסעדה, חלקית, כי "מעולם לא גרפו כסף כמו ברגעים אלה, הקהל קורע עכשו את המסעדות ומפוצץ סכומי עתק על סביאה, זה הזמן לעשות סטיפה" (חבילת כסף, בעגה עממית). האופורייה של צהלות הקרב הקל כלפי החלשים, הגבורה על חסרי הישע (שגם אין להם לאן לברוח, הם במצור – בהשוואה, אפילו למועמדי הג’נוסייד בדארפור או ברואנדה היה לאן לברוח) ניכרת בכל מקום, האדרנלין עובד שעות נוספות, שרירי הלסת מתעמלים להם במלל רוגש או ניכמר אין סופי.
 

כתבי הטלויזייה מפעילים אצלנו, במלאכת מניפולציה קלה להפליא, את בלוטות הרגש, דקות ממושכות ודומעות עם קרובי  ניפגע המספרים על אישיות תרומית, הדמעות מוזלגות גם נוכח גורלו המר משאול של ניפגע חרדה או פצוע יד בשדרות, בצד הדיבורים עתירי הרגשנות על העם "המאוחד כולו ברגעים אלה שלא כמו במלחמות קודמות" (מאוחד בביצוע פשעים נגד האנושות נגד ילדים ונשים? אכן, צריך באמת גיבוי עממי לדברים כאלה, מצד אלה שיום אחד אולי יעמדו בטריבונל הבינלאומי בהאג), ניקמת הכבוד הישראלי (מה מכובד בפשעי מלחמה?) תצלומים בפריסה רחבה של "הלוחמים" חיילי המילואים הששים רק לדבר אחד: להצטרף לאחיהם בטבח בעזה. הו, אחינו רבי-הטבחים.

 

כמובן, לא במילים אלה: מדברים על מהלכים, על תוכניות העובדות בדיוק כמו שצריך, על פריסת כוחות, על צעדים, אופרציות  ועל שלבים. אך ריבונו של עולם, כנגד מי? אלה דיבורים של מערכה מלחמתית, רק שהאויב אינו אירן או סוריה, אפילו לא מצרים או ירדן, האויב הוא זקנים, ילדות, נשים בהריון, אומללים המוצאים מסתור בבית ספר של האו"מ וניטבחים גם שם.

 

ומול זאת, מערכת השקרים, המצאות דימיונם הפורה של תועמלנים צבאיים ("מנהיגי החמאס והנייה מסתתרים מתחת למאות ילדים רכים בבי"ח שיפא"…), מערכה פוסט מודרניסטית לתפארת, בה מסתמכים על  כך ש"אין אמת" בשטח, זכרון הציבור אינו קיים, "המוסר הוא יחסי", יש דעות שונות, הטבח – יש שיגידו ככה  ויש שיגידו ככה, ו"הציבור בכלל בהמות", כפי שגורסים כתבים לא מועטים כשלא מעטים מהם – בהיותם שטופי חשיש ואקסטזי בשעות העבודה ברשתות התקשורת ובמערכות העיתונים (כפי שדווח בזמנו בכתבה מקיפה בעין השביעית  "סמים במערכות העיתונים") הם יכולים לוותר על מאמץ כלשהו, ולהפעיל את בלוטות הרגש בקלי קלוטו של שקרים על גבי שקרים, בטרנס של "מסתלבט" אדום-עיניים, בוהה וציני,  אך בטון נימרץ  (סמים בתרבות העבודה בתקשורת – התופעה והשלכותיה).

 

יש להבין: הפריעה נגד אוכלוסיית הפליטים הרעבה בעזה, שפעם ישבו על האדמה שאתה יושב עליה, לאחר שבאת במקומם, ולאחר שבן גוריון למשל שלח ב-1953 את תושבי מג’דל לעזה-זל ומצא בשבילה שם נאה – "אשקלון", בהשלימו את הטהור האתני של 1948 – פריעה זאת עלתה מדרגה במאי 2006 כשהצבא  פצח בטבח אזרחים.
מבחינה מסויימת הקסאמים משוגרים על ידי פושעי המלחמה ששולטים בך, ולא משנה שהלוחצים על ההדק הם עזתים, גוררים אותם בכוח לעשות זאת.

 

והרי הקסאמים הם כמו החיצים של האינדיאנים שניסו להגיב על הטבח בהם במאה ה-19, רק אחד מכל 28  פוגע במבנה כלשהו. ורק בפחות מ-2% מדובר בפגיעה ישירה. זה נשק פרימיטיבי, כמו זה של לוחמי האינקה שעמדו מול הפולשים הספרדים. הנשק של החמאס הוא למעשה ממלחמת העולם השנייה, לפני 68 שנה, ואילו לישראל מערכות הנשק המתקדמות ביותר – מה שמבליט את האופי המתגונן והנואש של ההתנגדות הפלשתינאית.
רק כדי לסבר את האוזן בנושא, היה בשנות ה-90 סרט מדע בידיוני אמריקני, המראה כי עם 2 מטוסי F15 ניתן היה להפיל את כל מטוסי הזירו היפנים שהתקיפו את פרל הרבור ב-1941.

 

700 חיילים אנגלים, מצויידים בנשק הקיים כיום, בצרוף 20 מטוסים מודרנים וטילי ק.א. היו הן מצליחים למחוץ באפס מחיר את הבליץ של 1940 ולהפיל את 3000 מטוסי הקרב ומטוסי הקרב-הפצצה של המרשל גרינג, הן למחוץ את המתקפה הגרמנית בארדנים כלפי צרפת ב-1940, הן להפוך לסלט חומוס את כל טנקי הפנצ’ר של גנרל היינץ גודריאן, שלא לדבר על הכרעה של המלחמה מייד כשפרצה במערב עם המתקפה הגרמנית על בלגיה וצרפת, 1940.

 

פערים כאלה בשיעורי הפגיעה, מחד הצד התוקף והמנשל באמת, ומאידך – הצד הילידי, הנידכא, הנירמס, פערי ענק כאלה איפיינו את כל המלחמות הקולוניאליסטיות בחברה קולוניאליסטית, ככל ששוררת שם אידאולוגיה צדקתנית וטהרנית אודות זכאות אינהרנטית (למשל: דרא"פ – טהרנות פרוטסטנטית עד כדי הסתרת ערווה של פסלי עירום, טהרנות המציגה זכאות אינהרנטית של האדם הלבן, תוך אימוץ ססיל רודס ורודיארד קיפלינג; ישראל – טהרנות "נצח ישראל" וזכאותו האינהרנטית ל"הורשת הגויים") ככל שיש שם טהרנות של זכאות אינהרנטית (פנימית, מובנית), כך רב יותר הקולוניאליזם הפנימי – נישוליות, ניצול יתר ודיכוי של חלקי אוכלוסייה במדינה פנימה. הדבר היה קיים למשל בדרא"פ אך לא בבלגיה  ששלטה בין השאר על קונגו הבלגית, הדבר קיים בישראל כיום באופן בוטה, והצבעתי על כך במאמר זועם שניכתב בעקבות טבח הילדים בביה"ס של האו"מ ב-6 לינואר,  ובמאמרים נוספים, החושפים בין היתר את עיצום השקר המובנה לתפעול תרבות נישולית.

 

כרגע, התעלמות ישראל מהחלטת מוה"ב להפסקת אש היא צעד נוסף לקראת פראות הבלתי קביל על בני תרבות.

תגובות
נושאים: מאמרים

41 תגובות

 1. דוד מנשה הגיב:

  יש לי בן נפגע איבה מסכין שקיבל בצווארו ע"י
  מחבל בתל אביב.בני נכה 100 אחוז .כל משפחתי חייה בצער גדול ..אני מברך על הצער שעוברים החמסניקים ובניהם.במלחמה כמו במלחמה.לצערי תמיד החלשים סובלים -כמוני!……
  מאת -יהודי שקט -שמחפש לחיות סך הכל

 2. יוליוס הגיב:

  נכון, לנו יש מטוסים וטנקים ולפלסטינים רקטות פרימיטיביות שאחוז הפגיעה שלהם הוא אחד לחמישים או מאה.
  מיכאל שרון צודק. הקרב לא הוגן.
  אבל את בשאלה הנכונה שאל דווקא גארי קספרוב: מה היה קורה אילו לחמאס היו מטוסים וטנקים, ולנו נשק פרימיטיבי ממלחמת העולם השניה?
  התשובה ידועה למיכאל, בדיוק כפי שהיא ידועה לי ולכל אדם בארץ הזו. מאחר שלכותבים מסוימים באתר זה יש נטיה להחמיץ אנדרסטייטמנטס, ולמען הסר ספק, הנה התשובה הנכונה:

  אילו היו לפלסטינים מטוסים וטנקים ופצצות אטום ולנו ציוד מיושן ופרימיטיבי, אזי במקום 1,000 פלסטינים בשלושה שבועות היו נהרגים 5 מיליון יהודים בשלוש דקות.

  זו התורה כולה.

 3. יוליוס הגיב:

  אני "מייחס" לחמאס משאלות חיסול משום שכפי הנראה אני נתון להשפעת תעמולת השקר הציונית.

  באמנת החמאס כתוב: "לא תגיע השעה [יום הדין] עד אשר יילחמו המוסלמים ביהודים ויהרגו אותם המוסלמים, ועד אשר יסתתר היהודי מאחורי האבנים והעצים, ו[אז] יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא [מאחורי], בוא והרגהו".

  האם מי שכתב את אמנת החמאס עמד גם הוא תחת השפעת התעמולה הציונית?

 4. עוד משהו הגיב:

  מן האמור בדבריך עולה השאלה:
  למי הכוונה במונח "יהודים" בסעיף שהובא לעיל מהאמנה הפלסטינית?

  האם הכוונה ליהודים המתחזים (הכוזרים)?
  או אולי לערבים בני דת משה (אתה)?
  או שבכלל הכוונה לפלסטינים (שהם כנראה היהודים האמיתיים)?

  ליתר ביטחון, אולי הכי טוב לחסל את שלושתם?

  אה?

 5. ניצן אביב הגיב:

  ליוליוס:

  אילו…
  אילן לסבתא שלי היו גלגלים…
  מוטב אילו היתה מתגלגלת לעולם אחר,
  ולא למדינה "יהודית", דמוקרטית, כביכול,
  רוצחת, כובשת, משעבדת, מדכאת, מנשלת, עושקת ומנצלת עם אחר!

 6. למיכאל שרון הגיב:

  כדי שאבין: האם יצחק תשובה וחיים סבן המולטי מיליארדרים הם כוזרים?

 7. מיכאל שרון: חוסר גבולות אטאויסטי הגיב:

  [למערכת – בבקשה רק גרסה זאת]

  ברגע זה, אנו עומדים מול תאוות רצח של אלמנטים מישראל, שיכרון דם, או כפי שאמר לי נהג מונית חביב, המשטר מציע עכשו מנגל נוטף בשר ודם לקניבליזם של ההמון. מול כל זאת, המגיב "יוליוס" מדבר על משאלות חיסול שהוא מייחס לצד המושבק.
  אבל נישלת? – פצה במקום לרצוח, ואל תעורר בפראות חסרת גבולות, גזל, שוד, הפקעות, טבח, פרובוקציות מחוצפות והתממות פורעת וצינית – אל תמשיך ותעורר זעם רצחני כלפיך מצד מאות מליוני אנשים.

  הרי מטבע אנוש הוא שאדם מנושל ומושא התעללות נימשכת לא ממש יאהב את משביקו, לפחות עד שלא יתנצלו בפניו על עוולות היסטוריות ויפצו אותו – שהרי הזעם הרצחני הוא תגובה אנושית וארצית להשבקה ארצית מאד מהקיום הארצי, שעליה יש לפצות את הקיום הארצי, ולא לגדוש עוד ועוד את גבולות הפרע תוך שיאנות רצח ונישול חדשים שוב ושוב.

  בניגוד לזעם ושנאת הנעשק הטיבעיים, הקניבל כן יאהב את רכושו, קניינו, בשרו ודמו של מושא הנישול, והוא כביכול אוכלו חי, על נכסיו, כלכלתו, בתי החולים שבנה, וכל המילייה המשמש לחייו, כשברקע הדברים – ניכוס, ניצול יתר, ונישול נורא.

  הבעייה היא שהשבקה זאת מופנית גם פנימה בישראל – השבקת ניצולי השואה, מאות אלפי ילדים רעבים בישראל, שחיתות נוראה, הפקעות מחירים ואיכות מוצרים ושרותים גרועים שבגרועים, התעמרות אדמיניסטרצייה מועלת וחסרת לב, ולמעשה מתן רכושה של האומה לבעלי חזקה רעים, אכזרים, כשהעם הפשוט קורא לסוג זה של יצורי אנוש "מאנייקים".
  לאחרונה הצטמצם ערך הנכסים שבידי המאנייקים הישראלים ב-54% , והם מתעלים את זעם ההמון הפרוע בישראל, שניחשלו אותו עשרות שנים, באמצעות חינוך ירוד ותקשורת מטמטמת, כלפי תאוות הרג ופרע דמים לשמו.

  יש הטוענים בעקביות ובהיגיון שהפורעים הרצחניים הללו הם בכלל כוזרים במערב שאימצו במאה ה-10 דת ארכאית ואטביסטית, אפופה טיקסיות משונה ורבת מעשים חסרי פשר, הכמהה לרציחות והורשות עמים שכנים עתיקות, תוך דחיית התקדמות הציויליזצייה בעקבות ביקורת היהדות הנצרתית את היהדות הארכאית הרבנית, והכנסת אלמנטים אנושיים לריטואליזם של מאות מעשים מאובנים; ותוך דחיית האיסלאם, דת צדק וצדקה מתקדמת, האמונה המונותאיסטית המאוחרת ביותר. יהודי ערב מאידך מיזגו לב חם מוסלמי ואנושיות, היו ערים להתפתחות האנושיות והתרבות בתור הזהב של האיסלאם. ואילו הכוזריות המערבית מעצימה יסודות מאובנים עתיקים. והם ממשיכים וטוענים בהיגיון שהפלשתינאים הם יהודי בית שני שהתאסלמו והתנצרו, תוך אינטגרצייה ליהדותם של יסודות תרבות מתקדמים ואנושיים, בעוד הפולש הזר והקולוניאליסטי, אין בו דבר עם העם העיברי הקדום שהתפתח בפלשתין במאות שעברו, והוא שרוי באטאביזם דמים קדמוני.

  על כך, ובהלך רוח זה כרגע, ניתן לשאול את מוני יקים האנטי ציוני, אחד הטוענים זאת (וגם אני כתבתי חומר בנושא):
  מוני, למה הכוזרים הללו כל כך חסרי צלם אנוש?

  הרי הם גם פוגעים וגוזלים איש את רעהו, חומסים, בעלי חזקה אלימים מגדרים את מי הכינרת, פריעת בעלי חזקה פושעים בעלי צחות לשון, תוך סחר ענק בסמים, פריעה שורה בכל – כגון מאות אלפי ילדים רעבים, רובם אמנם ערבים בני דת משה. בתאוות הרצח שלהם, אף גזלו את כספי ניצולי השואה, ויזמו מלחמה מכוערת בכסף הזה, מלחמת סיני 1956. שגם בה בוצעו פשעי מלחמה קשים, וכרגע תאוות הרצח שלהם משתוללת בעזה.

  למה הם כאלה? האם לדעתך, כשיחטפו חזק, וחלקם יוחזרו לאירופה, האם יבינו גבולות מהם, או גם שם ירמו, יגזלו וירצחו?
  — קישור —

 8. שמאל הגיב:

  מ.ש לא מייצג.

  באמת.

 9. מ.ש. גמביט איזבל והזכות לשנוא את המנשל והפוגע הגיב:

  ליוליוס. מצויין. זכותם לשנוא אותך, הציטטה שאתה מביא מראה שמדובר בבני אדם בעלי תפקוד פסיכולוגי ומוחי תקין. אתה פוגע בהם במעשים, אתה גם היוזם של מעשי נישול ורצח. והם – מביעים את זעמם במילים.

  מילות תגובה למעשים שהדעת אינה סובלת.

  מעשים מול מילים.

  ומה אתה עושה, יותר נכון, מה עושים תועמלני הציונות העושקת?

  יש חלוקת עבודה בין הפוגע ואידאולוג הפגע, התועמלן.

  הפוגע – מנשל, מפקיע, רוצח, ומעל לכל מבצע מעשי שרירות נוראים בכוח עדיפותו באמצעי לוחמה ואלימות.

  ואילו אידאולוג הפגע: נובר אחר ביטויי זעם של הניפגע, נובר ונובר.

  ומשמצא – הוא מפנה לדברים זרקור וזועק את זעקת הקוזק הניגזל, או קורע את בגדיו כפי שהכוהן הגדול כייפא שחיפש עילה לצלוב את ישוע, היצליח לחלץ ממנו דיבוב "מרשיע".

  זאת שיטת איזבל בפרשת כרם נבות – להלן קטע ממאמרי, מולך דמים – יסודות קירבון בישראל
  — קישור —

  נבות מקורבן באמצעות העללה ודיבוב כזב למען גחמתה של איזבל (עובדת העבודה הזרה) ותשוקתה לנכס את כרמו.

  שיטת הקירבון שמתאר המקרא מופעלת כך:

  האיש רוגז וזעום בשל השרירות שברצון לנכס את כרם אבותיו. בארוע כלשהו לאחר האקט הראשוני הפרובוקטיבי, הפוגעני בפוטנציה או בפועל, "מנפחים" אותו, כלומר מושיבים אותו בראש הציבור.

  הדבר פועל לרופף את זהירותו.

  "בני בלייעל" המזומנים לקרבתו "מחממים אותו", כנראה בדברם על שרירות אחאב בענינו.

  ואזי "מדובבים" אותו, או מדווחים תוך כזב על דבריו כנגד המלכות.

  יוצא שעוול אחד (הרצון והכוונה המוצהרת לנכס) משמש מנוף לעוול נוסף – ניצול רוגזו של הניפגע על מנת לסחוט ולדובב לכאורה בהצהרות כנגד המלכות.

  יש לשים לב שגם אם מדובר בעדות שקר, היא "אמינה", שכן הנוכחים סבורים מעצם הסיטואציה וטיבה כי היתה לו "סיבה" מצויינת לרגוז.

  יוצא שפגיעה מקרבנת אחת מובילה לקירבון נוסף ("עכשו הוא בוודאי שונא את איזבל ולכן יש להעניש את שונא איזבל").

  יוצא שהפגיעה הראשונית במישהו הופכת אותו לקורבן, בלי קשר למעשיו מאוחר יותר, והאם אמר כך או אחרת.

  חברה מקרבנת ניזקקת גם למטרות קירבון מאז`וריות – אנשים וגורמים מסויימים שמופנה זרקור כלפיהם – על מנת להסיח את הדעת מאופייה המקרבן הכולל ומעיקרון הקירבון הכללי, ולזרוק כלפי אוכלוסייתה קורבנות "שנואים" תוך תועמלנות המשניאה את הקורבן

 10. מ.ש. האם הדת מגדירה אותך כלאום? הגיב:

  השאלה האמיתית כאן, העומדת מאחורי העלאת השערת כוזריה היא שונה לחלוטין:

  האם היותך בן הדת היהודית, או בן לאם בת הדת היהודית או בעצם, מישהו הקרוב לסביבה של בני הדת היהודית – האם הדבר מקנה לך ישות וזכויות להגדרה עצמית של לאום?

  איש המכנה עצמו "שמאל" אינו יכול באותו זמן לשלול ביריה מהמותן את עניין כוזריה, שכן הדבר מעיד על דתיות סמוייה סביבה הוא בונה את הגדרתו העצמית, ומדובר בדתיות טהרנית הנוטלת זכויות יתר, תוך הצמדת לאום פיקטיבי לדתיות זאת, למטרת מימוש הגזל. זו גזענות אינסטינקטיבית במובנה הצרוף ביותר.

  האם קתולי מסומליה הוא בן אותו לאום כמו קתולי מבלגיה, והאם פרוטסטנטי מנורווגיה הוא בן אותו לאום כמו פרבוסלבי מביילורוסיה?

  מה המשותף לרומני, אתיופי, גרמני או מצרי, או מרוקני, אף אם כולם בני דת משה בווריאציה זאת או אחרת?

  העמימות בנושא נועדה להסתיר את העובדה שישראל היא חברה רב לאומית. מה שמנסים לעשות כאן, דומה למצב בו כת אוונגליסטית ברצועת התנ"ך בארה"ב היתה מציבה לאום אוונגליסטי נוצרי-פרוטסטנטי, ומי שמחוץ ללאום מבוסס כת ופיקטיבי זה היה מודר מזכויות אזרח חשובות מאד מבחינה קיומית. שלא לדבר על נטילת זכאות לעושק קניין קרקעי ורצח בשם הלאומיות האוונגליסטית.

 11. דן למיכאל שרון הגיב:

  הטקטיקה שלך של שכנוע ע"י הפקת מלל אינסופי ומבלבל פשוט לא עובדת, ואני מתכוון לעניין הסיפור הכוזרי כמובן.
  קודם כל אתה שואל:"האם היותך בן הדת היהודית… האם הדבר מקנה לך ישות וזכויות להגדרה עצמית של לאום?".
  ובכן, לא זכור לי שיש דבר כזה הנקרא "זכות" להגדרה עצמית, או על דרך השלילה: האם ישנה קבוצה שאין לה את הזכות הזו?
  התשובה היא כמובן "לא", וזכות הגדרה עצמית היא בלב ליבה של הדמוקרטיה.
  אך ראה איזה פלא? כאשר מדובר בהגדרה העצמית והלאומיות היהודית – פתאום אתה שוכח מהי דמוקרטיה ומחפש מתחת לאדמה תאוריות משונות כדי להוכיח שהעם היחיד שהזכות שלו להגדרה עצמית היא מפוקפקת – הוא העם היהודי.
  כמובן שהדוגמה האוונגליסטית מיותרת, שכן הרב-לאומיות היהודית בישראל מקורה הוא בלאום אחד שפורק והתפזר לפני אלפיים שנה.

 12. פשקוויל למיכאל שרון הגיב:

  השפה בה אתה משתמש ועולם הדימויים שלך כמו נלקחו מהרצאה גרועה במיוחד של הרב אמנון יצחק, עם נסיונות לזעזע את הקוראים עם "קניבלים","מאנייקים" ושאר מרעין בישין.

  הגדלת לעשות במיוחד עם תאוריית הכוזרים הפאטתית והבלתי מבוססת בעליל וראוי לה שתשמש גדולי דור כמו אבי ביטר הקובל כנגד "הכוזרים" שלא משמיעים את שיריו ברדיו.
  מעניין אגב החור בתאורייה הנ"ל, חור בן כמעט אלף שנים בהן היו אותם "כוזרים" בגלות ברחבי אירופה ורק סבלו מ"אנשי שלום ואחווה" שפרעו ורצחו בהם והם אפילו לא התגוננו.
  רק במאה העשרים של האלף השני "לפתע" צצו להן ועלו אותן תכונות "כוזריות" רצחניות (" הכמהה לרציחות והורשות עמים שכנים עתיקות"),
  היכן היו אותן תכונות במשך כל האלף השני?

  מעניינת יותר העובדה שבמאמר אחר שלך קראת לאותם אנשים בדיוק "רוכלים צואים", זאת אומרת שהם בעצם רוכלים-צואים-רצחניים…
  אוי לעיניים שכך רואות…
  מישהו הזכיר את הפרוטוקולים של זקני ציון? הם מחווירים לעומת דבריך הגזענים.

  כל תאוריות ה-F-16 מול עפיפון בטלות מיד עם ההכרה שהחמאס ממשיך וימשיך לתקוף את ישראל עם ה"מקלות ואבנים" שלו.
  הרי יחסי הכוחות אותם אתה מתאר ברורים גם לחמאס, מן הסתם, אבל משום מה הוא בוחר בדרך ההתאבדות והקרבת עמו, ולכן האחריות עליו.

  גדעון לוי ניסה לתאר זאת בטלויזיה: "זה כמו מישהו שיורק על הבריון השכונתי, והוא בתורו מכה בחזרה בלי פרופורציה". אבל מה עם אותו פרחח יורק על הבריון כל בוקר וכל ערב במשך שמונה שנים , ואף מאיים ומטריד?
  בסוף הוא יחטוף מהבריון סטירת לחי מצלצלת, ושלא יתלונן, כי הוא בעצם קיבל את אשר ביקש.

 13. לפשקוויל הגיב:

  לפי בדיקה קצרה בגוגל היו מספר סטירות לחי מצלצלות מצד הבריון על אלו שירקו עליו:

  — קישור —

  אגב, מה אם זה שיורק גם כלוא במרתף של הבריון? אולי כדאי בכלל לשלוח שוטר לחלץ אותו?

 14. אלישע הגיב:

  סימן מספר 25 שהפסקת לדבר בהגיון: אתה מסתמך על תיאוריות של מוני יקים, ומבקש את עזרתו לחיזוק טענותיך.

 15. בני למיכאל הגיב:

  אני (כנראה) כוזרי גאה, אבל איני "בעל חזקה אלים המגדר את מי הכינרת", ואני אל חלק מסחר ענק בסמים.

 16. יוליוס הגיב:

  רק כבדרך אגב על "מילות תגובה למעשים שהדעת אינה סובלת" – אני יודע שזה לא משנה לך הרבה, אבל הפסוק שצוטט מאמנת החמאס נלקח ממסמך שנכתב 800 שנה לפני שהתגייר הכוזרי הראשון, ן-1,500 שנה לפני שנושל הפלסטיני הראשון.

 17. בשבח הפראות הגיב:

  ומטוס היה צריך להרוס את הבנין הממולכד בג’נין, לאחר מתן אזהרה לכל יושביו להתפנות תוך מספר שעות — במקום שיהרגו עשרה חיילי צה"ל. עם הטרור אין להתפשר! את הרחמנות צריך לשמור להזדמנויות אחרות.

 18. יובל הלפרין הגיב:

  מי שתורת הלחימה שלו מבוססת על "פראות" על "צריבת תודעה" ועל "כושר הרתעה",
  שלו יגיד אחר כך שהוא לא מתכוון להרוג אזרחים, כי על הרג האזרחים מכוונת אותה אסטרטגיה שלו.
  אנחנו נהרוג אזרחים, כדי שהאזרחים הנותרים יתנגדו לחמאס.
  קודם כל תודו בזה בלי אצטלות מוסריות, אחר כך אפשר להתווכח אתכם ולשאול אתכם איך לכיבושים הכי "פראיים" כמה התנגדות מזוינת ואחרת, ובטווח הארוך פראות לא הרתיעה איש, אלא דירבנה את ההתנגדות,
  ועוד כאן יש לנו תנועה שיש לה שיטות יעילות למדי לנטרל את הפחד הטבעי מהמוות.

 19. מיכאל שרון: המילים הנכונות על המאנייקים הגיב:

  האיסלאם – המונותאיזם המאוחר ביותר, נושא את לפיד הצדק חברתי והשנאה לשחיתות (ראה למעלה: חוסר גבולות אטאויסטי). שנאה למשביקי צדק חברתי כבר אמרנו?

  והקוראן זה טקסט של 545 עמודים, אלפי פסוקים ומאות אלפי מילים. למה למישהם כה חשוב לנבור ולהוציא פסוק זעם? חסרים מאות פסוקי נאצה במקורותינו כלפי הגויים למיניהם ודתם?
  _____

  הקוראן: תרגום של אורי רובין, הוצאת אוניברסיטת תל אביב, 2005. מומלץ. תבינו בעליל כי ניאוץ דת גדולה וניפלאה של מליארד ושלוש מאות מיליון איש הוא מעשה של כמו-אינטלקטואלים הסובלים ממופרעויות קשות. השיטה: רצונך לחמוק מתשלום פיצויים ולהמשיך לגזול? נאץ והשחיר את קורבנך. או את דתו ותרבותו. קוראים לזה כיום שיטת הנשיא קצב.

  ______________

  לשבחן השתוללות הדמים של האליטה הישראלית: יש כאן שיר בשבילך

  — קישור —

  כתבתי הערה קצרה:
  היי, זה ניפלא, משחרר. סוף סוף מישהו מצא את המילים הנכונות. כמו שאומרת מכרתי, בעלת עיני דבש, השייכת למיעוט מושבק: רק ככה צריך לדבר אל המאנייקים האלה.

 20. אם להיות פייר הגיב:

  את העניין של הצריבה וההרתעה התחיל קיסנג’ר ושאר הוגי הריאל-פוליטיק. זה לא פיתוח של המטכ"ל.

 21. ג’ו קלום הגיב:

  למ.ש., אודות הכוזרים – לאומיות אינה קשרי דם, אלא קשרי תרבות. זה לא משנה אם אותם מתגיירים הם המרכיב העיקרי בקבוצה שנקראת היום העם היהודי או שלא, זה משנה שהם אימצו את התרבות היהודית, ושהם חלק מאותו לאום. הרי לא תפקפק בנצרותו של נורווגי רק משום שאבותיו היו וויקינגים, או בלאומיותו של בריטי ממוצא פקיסטני רק משום שאבותיו לא בריטיים, נכון?
  אז למה כשאלו היהודים כן? כי אתה גזען נמוך מצח, הבנתי.

  ליובל הלפרין – את המונח טיעון איש קש, אתה מכיר? זה כשמישהו שם דברים בפי יריבו ואז עונה להם כדי להביסו בוויכוח.
  כשמדברים על צריבת תודעה, מדברים על צריבת התודעה של אנשי החמאס עצמם, לא של אזרחיהם. זאת הסיבה שישנן הפוגות הומניטריות בליחמה, זאת הסיבה ש*מנסים* [ללא הצלחה, כי יש לנו צבא כושל – יותר חבורת מיליציות מאשר צבא, אם להודות על האמת] לא לפגוע באזרחים.

  אבל שוב, גם אותך זה לא מעניין, נכון? אתה לא שמאל, אתה לא מאמין בזכויות הפרט, אלא רק בזכויות לאומיות של העם הפלסטיני. אתה בסך הכל לאומן ערבי, ידידי, ושום דבר לא ישנה את זה.

 22. ניצן אביב הגיב:

  לעופר:

  מסתבר שהצריבה בתודעתך, שהוטבעה והוטמעה , כבברזל מלובן, היא כה עמוקה שאינך מבחין בין רע לאויב, בין מלחמה נצחית, שבה כולם מפסידים, לבין שלום מבוסס על צדק, שוויון ואחווה בין העמים, ב"חלקת האלוהים" הקטנה הזו.

 23. למיכאל שרון הגיב:

  מן המעט שהצלחתי להבין מהפוסט האחרון שלך (כנראה בגלל מוגבלות שלי), הבנתי שאתה מלין על אלה שנוברים בקוראן הקדוש ומוציאים ממנו "פסוק זעם". את הטרוניה בנדון עליך להפנות לידידיך ושותפיך היקרים בחמאס. הם אלה שנברו ומצאו את הפסוק הזה והכניסו אותו לאמנה שלהם.

  באשר ל"פסוקי נאצה" במקורותינו נגד דתות אחרות – צריך רק להזכיר לך שכאשר "מקורותינו" נכתבו, הנצרות לא נולדה עדיין והאיסלאם אפילו לא חלם להיוולד. "פסוקי הנאצה", כפי שאתה מכנה אותם (בניסוח אובייקטיבי להפליא) כוונו לדתות פגאניות ועובדי אלילים, קריטריון ששתי הדתות הללו לא שייכות אליו.

 24. עופר לניצן הגיב:

  אילו…
  אילן לסבתא שלי היו גלגלים…
  מוטב אילו היתה מתגלגלת לעולם אחר,
  ולא ל"ממשלת" החמאס, שעלתה בצורה דמוקרטית, כביכול, רוצחת, משעבדת, מדכאת, מנשלת, עושקת ומנצלת ככל יכולתה הן את בני עמה והן את בני העם האחר, שבניגוד לבני עמה יכולים להתגונן בפניה, למזלם הרב.

 25. מוני יקים האנטיציוני הגיב:

  לג’ו קלום – "לאומיות אינה קשר דם" כן
  אתה צודק במצב נורמלי , אבל בהקשר הציוני
  אתה טועה בגדול כי זה לא מצב נורמלי של עם
  ילידי כמו הנורבגים או השבדים שיושבים על אדמתם
  הציונות היא רעיון של יבוא של קולקטיב הטוען
  שהסתפחותו לדת מסויימת מקנה לו זכויות קיניניות
  על קרקע מסויימת במרחק אלפי קילומטרים.
  וכל זה נאמר בהקשר נישולו של העם הפלסטיני שנענש על שאבותיו זנחו את הדת היהודית והתאסלמו במהלך הדורות .
  אז מי כאן הגזען ג’ו קלום הסתכל בראי הוא שם
  בחורבן הציונות ננוחם.

 26. עופר לניצן אביב הגיב:

  אם הבנתי נכון בעיניך ממשלת החמאס היא סתם רע ואילו ממשלת ישראל היא האויב. נראה לי שדוורקא אצלך התהפכו היוצרות.

 27. מושון למיכאל שרון הגיב:

  אנא ממך אמור את האמת! והיא: (בפאראפראזה על תגובתך האחרונה) רצונך להשמיץ ולשקר הן לגבי היהודים והן לגבי המוסלמים? קרא לאלו "מאנייקים" ולאחרים "דת גדולה וניפלאה של מליארד ושלוש מאות מיליון איש".
  אובמילים אחרות: רתום לטובתך דמגוגית שוק מהסוג הנמוך ביותר.

  תנסה בבקשה להסביר את הנעשה באיראן (הוצאות להורג של הומוסקסואלים ומתנגדי משטר, זכויות אדם וחופש ביטוי מהגרועים בעולם) – מקום הנשלט ע"י אותה "דת נפלאה".
  המנייאקים האמיתיים נמצאים שם, באיראן, אבל אותך זה בכלל לא מעניין כי העיקר זה לכתוב "מנייאקים" בכותרת של תגובה בגדה השמאלית.
  איך זה קשור לאמת? זה כבר סיפור אחר.

 28. סקופ היסטורי: ישובים יהודים נוצרים בדרום מערב פלשתין במאה הששית. וטיוח הרשות לעתיקות הגיב:

  — קישור —

  יש ממצאים רבים המעידים על כך שרבים מהפלשתינאים כיום הם יהודים שהתנצרו. למשל באיזור עזה אסר המושל גביניוס על התיישבות יהודים, בשביל לאפשר רשת של ישובים יהודים נוצרים. התגלתה שם כנסיה יהודית נוצרית, מהמאה הששית, כחלק משרשרת של ישובים יהודים נוצרים בדרום מערב פלשתין באותה תקופה, כשהמושלים הרומים הנוצרים (מאז הקיסר קונסטנטינוס) עודדו את הקהילות הנוצריות יהודיות, שהיו ממשיכי תלמידיו של ישוע, ולעיתים אסרו במפורש על התיישבות יהודים בני הדת היהודית באיזורים של נוצרים יהודים. בכנסיה נמצא פסיפס נוצרי אופייני, דומה לזה שהופיע בכנסיות סמוכות, ויפה להפליא, בו מופיעות חיות אפריקניות, ומופיעה בעברית המלה "דוד" – שכן ישוע הוא ממשפחת המלך דוד.

  להלן מאמר המציג בלשון דביקה ושקרנית של איש ימין קיצוני, את מלאכת הזיוף שעשתה הרשות לעתיקות ואנשי ימין, ואת השמיניות באויר והזיופים שנעשו ליצירת מצג, כי חרף איסור גבינוס, היהודים בכל זאת היו שם, "כי הם אוהבים להיות סוחרים"..ושמדובר בכלל בבית כנסת, אף שמדובר בגישה אמנותית נוצרית, לא מופיע שם אף סמל יהודי, כגון מנורה.

  — קישור —

  הדבר נועד להסתיר אמת פשוטה: רבים מהפלשתינאים כיום הם צאצאי יהודים שהיו נוצרים עד המאה הששית והשביעית, ואז רבים מהם התאסלמו.

  ראו במיוחד את עדות הפלשתינאים ורשות העתיקות המצרית, על הזייפנות של רשות העתיקות בחסות טנקים של צה"ל בעזה.

  מיכאל שרון

 29. דן למוני יקים הגיב:

  אתה שוכח רק דבר אחד קטן אותו גם מיכאל שרון שוכח (quelle surprise ), והוא שהאו"ם בכבודו ובעצמו החליט ש"יבוא של קולקטיב הטוען
  שהסתפחותו לדת מסויימת מקנה לו זכויות קיניניות על קרקע מסויימת במרחק אלפי קילומטרים"…

  מה יש לך לומר על זה?

 30. תוספת לתגובה למיכאל שרון… הגיב:

  לא רק ש"פסוקי הזעם" כוונו לעבר עובדי האלילים, גם הנצרות ויותר ממנה האיסלאם השתתפו בחגיגה וכתבו פסוקי נאצה כלפי דתות פגאניות .בנוגע למה שכתב מיכאל שרון, כרגיל…אין ממש ביסוס. האיסלאם נושא הצדק והשוויון? על מס גולגולת שמעת? על החלוקה לדאר אל אסלאם ודאר אל ח’ארב שמעת? האם יצא לך לקרוא בין אלפי הפסוקים גם את תולדותיו של הנביא מחמד שהיה עשיר כקורח (ולא ממש בזכות עצמו אלא בזכות נישואיו לחדיג’ה)? ללמוד זה ממש לא מזיק. בטח לא לפני שכותבים ונותנים פומבי לבורות…

 31. מ.ש. "הרבנים כיוונו לעובדי אלילים". האמנם? הגיב:

  ראשית, מה עם ישוע, שניקרא במקורותינו "אותו איש", בן האשה הזונה, ובפרט י.ש.ו – ימח שמו וזיכרו?

  הרב דויד בר-חיים, מישיבת "מרכז הרב", במאמר שפרסם הזכיר לאלה הרואים עצמם כיהודים ש:

  בדיני רצח, יש הבדל בהלכה בין רצח של יהודי לרצח של גוי (שהוא חמור פחות).

  שאסור לחלל שבת כדי להציל חייו של גוי.

  שאסור להשיב אבידה לגוי, אם הסיבה לכך היא שהמשיב אוהב את הגוי ומרחם עליו.

  שטעות הגוי מותרת – כגון שטעה בחשבון העודף, ומותר להטעות את הגוי במזיד.

  שרק על גניבת נפש ישראל חייבים מיתה, הגונב את הגוי פטור.

  המכה וחובל את הגוי פטור מתשלומי הנזק, אבל הגוי שהכה את היהודי חייב מיתה.

  שאין מחזירים הונאת גוי- כגון שמכר לו מוצר במחיר מופקע, לא צריך לפצותו.

  אין ממנים גוי לא למלכות ולא לכל שררה (כגון שר ממשלה) ואפילו גר צדק לא.

  המוציא שם רע על גיורת פטור מן המלקות.
  האיסור "לא תשנא" חל רק על יהודי, מותר לשנוא גוי.

  מותר לנקום ולנטור לגויים, וכן מצות ו’אהבת לרעך’ חלה רק על יהודי ולא על גוי.

  "הגויים, בשר חמורים בשרם", והם משולים לבהמה.

  את המאמר, הכולל ציטטות וסימוכין מהתלמוד, ניתן למצא ב- — קישור —

  מדוע מופיעות הלכות כאלו בתלמוד? בימי הביניים, בהם חובר התלמוד, היוו הלכות אלו תשובה לכתבי הנאצות וההסתות הנוצריים. מאז עברו שנים רבות, התיאולוגיה הנוצרית התמתנה והתאימה עצמה לזמנים החדשים. הזרם הרפורמי ביהדות זנח את ההלכה לחלוטין, אך רוב היהודים המסורתיים מעדיפים להעמיד פנים שהתלמוד מגלם את האפותיאוזה של חכמת ישראל., ובכך הם טועים ומטעים, התלמוד משקף את זרם המחשבה ששרר בתקופה מסויימת תחת שלטון זר. מה שהיה נכון בתנאים של המאה השמינית נראה מאולץ ומאובן במאה ה-21.

  ראו מאמרו של אריק פורסטר בנושא, מתוכו ציטטתי כאן
  — קישור —

 32. עוד תגובה למיכאל שרון הגיב:

  לעתים אין כל קשר בין הטענות של מיכאל שרון לבין ה"ראיות" לכאורה שהוא מספק.
  דוגמה מושלמת היא תגובתו האחרונה בה הוא "מוכיח" ש"רבים מהפלשתינאים כיום הם יהודים שהתנצרו", שימו לב:

  "באיזור עזה אסר המושל גביניוס על התיישבות יהודים בשביל לאפשר רשת של ישובים יהודים נוצרים (ניסוח לקוי ומבלבל, שכן ההדיוטות לא ממש יודעים האם "יהודים נוצרים" הם יהודים או נוצרים, והאם "יצירת רשת של ישובים" היתה אינטרס של היהודים או של המושל) והתגלתה התגלתה שם כנסיה יהודית נוצרית מהמאה הששית".

  הרי לכם הוכחות חותכות ובלתי ניתנות להפרכה לכך שחלק מהפלסטינים הם יהודים…

  איך נאמר זאת בעדינות?: מיכאל, לא כדאי לך לנסות ולכתוב על זה תזה כל עוד אלו ההוכחות שלך.

 33. מוני יקים האנטיציוני הגיב:

  מוני יקים אנטיציוני לדן
  החלטות האום בנידון זה הן בבחינת חריגה גסה
  מסמכויותיו.
  הא’ום אינו מוסמך לקחת אדמות של עם ילידי
  ולתיתן לאחרים מה שלא יהיו רגשות האשמה של המערב הנוצרי בנידון…בחורבן הציונות ננוחם.

 34. למיכאל שרון הגיב:

  התשובה הניצחת שלך מטעה, משום שהעובדה שנוצרים רצחו נוצרים אין לה קשר עם הדת הנוצרית והרציחות כמעט כולן היו קשורות למניעים לאומיים ולא דתיים.

  הנוצרים לא רצחו נוצרים (למעט יוצאים מעטים מן הכלל) בגלל סיבות דתיות. האם העובדה שסטאלין למד כמורה הופכת את המניעים שלו לנוצריים? מה שאי אפשר לומר על אוסאמה בן לאדן ועל הסונים שהורידו את המסגד השיעי בעיראק. היום אתה יכול לשמוע מטיפים מוסלמים שמצדיקים רציחות המוניות בשם הדת המוסלמית והקוראן. (על מצוות חיסול הכופרים שמעת?) זוהי עובדה.

  בנוגע ליהודים, אם זה כל מה שמצאת אז מצבנו טוב מאד.

 35. ימוגרו הגזענים הגיב:

  למיכאל שרון, תשמע, שכנעת אותי בקשר לאיסלאם.

  דת כל כך אצילית ויפה, אני פשוט לא מבין את כל הברברים האלה שטובחים מאות אלפי מוסלמים.

  כיצד מעז החמאס לרצוח מאות מוסלמים, רק בגלל תאוות השלטון שלו?

  כיצד ייתכן שנותנים למחתרת המוסלמית באלג’יריה לרצוח 200,000 כפריים מוסלמים ולהרוס את כפריהם?

  איך קרה שחאפז אסד הרג 20,000 מוסלמים בחמה?

  ומי הגזענים הרוצחים שטבחו עד היום בדרפור למעלה מרבע מיליון מוסלמים רק בגלל צבע עורם?

  כיצד הגיעו הברברים בעיראק לרצח של עשרות אלפי מוסלמים בפיגועים רצחניים?

  מי הם אויבי האיסלאם הפושעים שהטמינו פצצה במסגד המקודש ביותר לשיעים בעיראק, הרגו 200 איש והרסו אותו עד היסוד?

  ימוגרו הגזענים רוצחי המוסלמים!!!

 36. מיכאל שרון: תשובה ניצחת לממגר הגיב:

  גם האירופים, נוצרים, הרגו וטבחו זה את זה, רק שפי 500 יותר מאשר הרציחות הפנימיות בארצות האיסלאם. מפגעי שילטון ומלחמות אזרחים היו תמיד. ולא מדובר ב-200 או ב-2000 כפי שקורה אצל האיסלאם בעל הסנטימנטים הרומנטיים בדרך כלל, לא, למשל במלחמת 30 השנה במאה ה-17 הישמידו פרוטסטנטים וקתולים במלחמתם זה בזה, שני שליש מאוכלוסיית גרמנייה, מליונים. במלחמת העולם הראשונה במלחמת אומות נוצריות באירופה זה בזה, הושמדו כ-34 מליון נוצרים איש בידי רעהו.

  יוסף דז’וגאשוילי סטלין, איש שסיים סמינר לכמרים, השמיד 20 מליון רוסים ואוקראינים, ולא 2000 כפי שמספרת התעמולה אודות אסאד.

  האנגלים, אומה נוצרית, טבחו בבריטניה הגדולה רבבות אזרחים סקוטים במאה ה-18 וביקעו ביטני נשים הרות במאות.

  והיהודים? מאז סוף המאה ה-18, חסידים וליטאים בשטחי פולין ואוקראינה, כיוון שלא יכלו לרצוח אז (כיום היהודים כן יכולים, החל מגיל 18, לרצוח בברכת המשטר) הילשינו איש על אחיו בהאשמות נוראות לשילטונות, להביא למעצרים. אליהו הנביא טבח אלפי נביאי בעל ממוצא יהודי-ישראלי (כאמור, כשהיהודים כן יכלו להרוג), אלישע הנביא משסה לפי המסופר במקרא דובים טורפים בעשרות ילדים רכים בגלל שכינו אותו קרח, וכך הלאה.

  אז מה אתה מכוון זרקור ענק דווקא כלפי הרציחות הפנימיות הבודדות מקרב מליארד ושלוש מאות מיליון מוסלמים, ומתעלם מרציחות פנימיות של עשרות מליונים בקרב אוכלוסיות נוצריות באירופה, כשבאירופה האוכלוסיה היא חצי מאשר בארצות האיסלאם, אך שיעור הרציחות הפנימיות גבוה בכמה סידרי גודל, פי 500 או פי אלף, בהשוואה?

 37. תגובה למיכאל שרון הגיב:

  אתה מביא איזה רב שאיש לא שמע עליו, וזה לדעתך "מקורותינו"? עלוב מאד. בשביל למצוא נאצות נגד יהודים (ונוצרים) באיסלאם, אין צורך להגיע עד ימי הביניים. מספיק ללכת לדרשה שגרתית בכל מסגד בעולם.

 38. דן הציוני למוני יקים (אנטיציוני) הגיב:

  אתה מציג את הקמת מדינת ישראל כאילו מדובר באיזה עניין יוצא דופן במאה העשרים, כאילו לא היו במאה הנ"ל עמים ומדינות שפורקו, אוחדו, נחתכו והודבקו.
  מפת העמים והמדינות היא דינאמית, אך לשיטתך בעצם לא יכולות לקום מדינות חדשות בעולם אלא אם כן בטריטוריה המדוברת נמצאים אך ורק חברי אותה קבוצה הדורשת מדינה, וזה כידוע נדיר ביותר.

  מי אם לא האו"ם מוסמך לפתור מצבים שכאלה ולתת גושפנקא רשמית למדינה חדשה?
  הרי אין אפשרות אחרת…. היית מעדיף את שיטת "כל דאלים גבר"? אני בטוח שלא.
  ושלא יהיו ספקות, ב-48 ה"דאלים" היו הערבים שהחליטו לפתוח במלחמה למרות שלפי החלטת האו"ם גם הם קיבלו מדינה! אתה הבנת את זה ברוך? הילידים קיבלו מדינה רשמית (מה שלא היה להם קודם) אבל עיניהם צרה במדינת היהודים בה חלקם יכל להיות אזרחים שווי זכויות אלמלא היו בוחרים להיות אויבים למין היום הראשון.

  אז קבל בבקשה את החלטת האו"ם כפי שדמוקרט אמיתי אמור ומחוייב לקבלה, או שאולי אתה בעצם "מוני יקים האנטי-דמוקרט…"?

  בחורבן האנטיציונות הצבועה ננוחם

 39. מוני יקים האנטיציוני הגיב:

  לדן הציוני הטועה והמטעה-
  כן וכן הקמת המדינה הציונית בשליטה כוזרואשכנזית על אדמתו של עם ילידי חף מפשע היא ארוע מאד יוצא דופן בתולדות העמים בעת החדשה. ויש לראות את התופעה בכללותה ולא כאיזו מתנה שנתן המערב הנוצרי שונא האיסלם כדי להגשים את החלום האנטישמי שבו גם ניפטרים מהיהודים וגם הופכים אותם למדינת חזית
  אימפריאליסטית לפיצול וערעור היציבות בעולם
  הערבי מוסלמי.
  הקמת אותה מדינה ציונית מחרחרת מלחמות עד אין קץ אין לה דבר וחצי דבר עם אותם תיקוני גבולות והדבקות מלאכותיות בין מיעוטים לאומיים לגבולות גאוגרפיים שנויים במחלוקת .
  כאן לקחו טיעון דתי שנוי במחלוקת והשתמשו בו
  כדי לגרום עוול חסר תקדים לעם אחר.
  כל זה תוך מתן הכח והעוצמה לאותו חלק של היהודים הכוזרואשכנזים שיהדותם היא מסופקת
  ביותר ואין להם כל קשר היסטורי זיקתי לאילו
  שהם יהודים צאצאי אברהם ודוד המלך שחיו
  תקופה מסויימת קצרה מאד בארץ כנען.
  אז מה לדמוקרטיה ולערכיה ולטיעון של קבלת החלטת האו’ם של 47 ולעינייננו.
  הרי המדינה הציונית המלאכותית ידועה בשימוש הסלקטיבי שהיא עושה בשם הדמוקרטיה בהחלטות האו’ם כאילו היו תפריט במסעדה שבו בוחרים
  את המנה האהובה ודוחים את כל השאר.
  כבן העם היהודי היחיד העם הספרדומזרחי אני דוחה את כל ההסתמכות על החלטות או’ם שהן בניגוד להגיון ולצדק האנושי גם אם זיקני אשכנז הצליחו לשטוף מוחות ולשחד נציגים
  ולהביא להחלטה מרושעת שהביאה בחובה 60 שנות פליטות וסבל לאחי הפלסטינים שכל חטאם בכך שלפני 1300 שנה קיבלו החלטה דמוקרטית של המרת דתם היהודית לדת האיסלם.
  מה כל כך דמוקרטי בייבוא מיליון פראבוסלבים
  שמחפשים השלמת משכורת כדי לכפות מציאות דמוגרפית חדשה ועוולותית.
  כאדם וכיהודי אני מזהה בהתנהלות הכוזרואשכנזית של המדינה הציונית את השלטת
  אותו "כל דאלים גבר" של שימוש צבוע
  בכללי דמוקרטיה המיושמים באופן סלקטיבי
  במחוזות האדם הלבן העליון השולחים את
  קלגסיהם המזוינים היטב לכפות כיבוש ביזוי והשפלה כלפי אדוני הארץ קורבנות החלטה
  מרושעת וחסרת סמכות של האו’ם.
  לא מספיק להסתמך על חוברות תעמולה של המימסד
  הציוני המטפחים שקרים תעמולתיים על היותם הצד הקורבן המותקף טקטיקה ידועה של כל המשטרים הכובשים , גם בגטו ורשה הציגה
  התעמולה הגרמנית את מורדי הגטו כטרוריסטים
  מערערי השלווה והבטחון.
  בא הזמן שהעם היהודי יפרד מהעם הכוזרואשכנזי
  ויקח את גורלו בידו תוך חידוש הברית עם העולם הערבי לחיים משותפים עם העם הפלסטיני.
  בחורבן הציונות וצביעותה הדמורטית ננוחם.

 40. פשקוויל למיכאל שרון הגיב:

  אומרים "הרוצה לשקר – ירחיק עדותו". ולפי האמירה הנ"ל אתה מרחיק עדותך לאחור עד אלישע הנביא או "ישו שניקרא במקורותינו "אותו איש", בן האשה הזונה" (איזה אסון…).
  וכל זה כדי להסביר לכולנו עד כמה הנצרות והיהדות רצחניות, כביכול, לעומת "האיסלאם בעל הסנטימנטים הרומנטיים בדרך כלל".

  תרשה לי להנחית אותך בחזרה מ"התשובה הניצחת" שלך ומהספרה ההזויה בה אתה נמצא – לכאן ועכשיו, למצב זכויות האדם העגום במדינות מוסלמיות רומנטיות, ולא משנה אם מדובר בשלטון עלאווי רומנטי, סוני סנטימנטלי או שיעי רגיש,
  מצב שנגרם אך ורק מפני שמדובר באומה שדיקטטורה ואי שמירה על זכויות אדם הן ברירת המחדל שלה שמתממשות "משום מה" כמעט תמיד:
  עיראק של סאדם, סוריה של אסד, איראן של האייטולות, מצרים של מובארק (שם דווקא המצב משתפר, ותנחש בגלל איזו השפעה?), ערב הסעודית, ושלא לדבר על סודן.
  אה כן, ותוסיף לרשימה גם את עזה של החמאס.
  כולם משטרים אפלים, מדכאים, מתעללים ומנצלים את עמם במיטב מסורת "הסנטימנטים הרומנטיים" המוסלמים.
  שים לב שהיוצא מן הכלל היה דווקא בטורקיה, אחר שאתא-טורק ניתק את האיסלם היקר והטוב שלך מן המדינה וראה איזה פלא? הוא הוביל את טורקיה לשגשוג ופריחה ועד היום היא נמצאת במקום טוב במרכז דירוג ה-DHI.

  לא תעזור לך שום נבירה מייגעת במקורות, מפני שמצב זכויות האדם בישראל ובאירופה טוב לאין שיעור, עם יוצא מן הכלל אירופאי בצורת הגוש הקומוניסטי שהתחרה בהצלחה במצב העגום במדינות ערב. אין זה פלא שבריה"מ מצאה שפה משותפת מצויינת עם כמה מהמשטרים הערבים
  אבל זה כבר סיפור אחר.

  בקיצור, לך תסביר את זה, ועשה טובה – עזוב אותך מאליהו הנביא.

 41. ל"למיכאל שרון" הגיב:

  אני לא נכנס לכל הוויכוח בינך לבין מיכאל, אבל רצח נוצרים על ידי נוצרים מסיבות דתיות הוא אחד הגורמים החשובים בהיסטוריה של הנצרות ובתולדות אירופה.

  ראשית יש לנו האינקוויזיציה שזו הייתה מטרת קיומה המוצהררת: הענשת נוצרים שסטו מהאמונה הקתולית הנכונה (גם היהודים והמוסלמים ששפטה האיקוויזיציה היו למעשה מתנצרים ששבו לדתם הקודמת). במסגרת זו נרצחו מיליוני נוצרים מסיבות דתיות, ואחרים "זכו" לעונשים נוראים אחרים.

  לאחר מכן יש לנו את מלחמות הדת במאות 17-16, שהיו מלחמות בין נוצרים לנוצרים. חפש בגוגל יום ברתולומיאי הקדוש, מלחמת שלושים השנה, מלחמות הדת ועוד. תקרא גם על תולדות צרפת במאה ה-16.

  מתקופות מאוחרות יותר יש הסכסוך באירלנד, יוגוסלביה במלחמת העולם השנייה… שלאלה ודאי תקרא "סכסוכים לאומיים", אבל לפער הדתי בין הזרמים הנוצריים השונים היה בהם משקל עצמאי העומד של שתי רגליו.

  יובל הלפרין

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים