הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-9 בספטמבר, 2012 אין תגובות

לפני חמש שנים התקיים ביוזמת אתר "הגדה השמאלית" מפגש של פעילים ופעילות פוליטיים וחברתיים "מקוונים" בכותרת "אינטרנט לשינוי חברתי". הדיונים התמקדו בעיתונות אונליין ובאפשרויות הפתוחות לכול בבלוגוספירה המתפשטת.

היינו צריכים להמתין למחאה החברתית הגדולה של קיץ 2011 כדי להיווכח בהשתאות בכוחן המארגן של רשתות האינטרנט, ולאמץ במהירות דיגיטלית מושגים כמו "ניו-מדיה חדשות". סימן השאלה שריחף מעל כותרת הכנס הראשון הוחלף בסימן קריאה. ואולי לא בדיוק ?

may12הפגנה צדק חברתי, 12/5/12 ת"א (צילום: אקטיבסטילס)

בסוף השנה, במלאת עשור לאתר "הגדה השמאלית", נקיים מפגש שני על אינטרנט לשינוי חברתי ופוליטי. זו תהיה הזדמנות בלתי שגרתית להיפגש, להחליף דעות ורעיונות וללמוד זה מזו ולהיפך.

מועד מתוכנן: ימי שישי ושבת, 28 – 29 בדצמבר;
מקום: מועדון "הגדה השמאלית", רחוב אחד העם 70 בתל אביב – יפו.

אם אתם כותבים, עורכים, מפעילי אתרים ובלוגים חברתיים ופוליטיים, פעילים ופעילות בפייסבוק, מצייצים בטוויטר או משתמשים מתמידים ביוטיוב, אתם מוזמנים לקחת חלק בהרצאות, בסדנאות ובדיונים המתוכננים. ביניהם: אקטיביזם אונליין; תפקיד הרשתות החברתיות; תוכן חתרני או תוכן מגייס; עלייתם ונפילתם של הבלוגים הפוליטיים; טכנולוגיות חדישות בשירות השינוי החברתי ועוד.

מערכת "הגדה השמאלית" פונה אליכם בבקשה לשלוח אלינו תקצירי הצעות (עד 200 מילה) להרצאות, סדנאות, דיונים או שולחנות עגולים.

את התקצירים יש להעביר לכתובת האימייל של המערכת – info@hagada.org.il
לא יאוחר מיום רביעי 3 באוקטובר 2012.

ההשתתפות במפגש היא ללא תשלום. נשמח לפרסם באתרנו מאמרים והרצאות ערוכות לפרסום (עד 1500 מילה) בנושאים רלוונטיים, לקראת המפגש, במהלכו ובעקבותיו.

תגובות
נושאים: מאמרים

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים