הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-15 באפריל, 2014 3 תגובות

אדוני אלוהים, גם אם עברת לעבוד ברבע או בחצי משרה / אנא במטותא ממך, שים קץ לכלימה ולחרפה / למפעל השטן הדתי-לאומי הקרוי התנחלויות / למהרסי כרמים, מטעים ומעיינות / לתרכיז השחצני והמרושע, לנבלים ברשות התורה / גרועים שבעתים מאנשי סדום ועמורה / שמים עליך ועל שכמותך ואחד קצוץ / "חלוצים" כינה אותם האדמו"ר חזן מהשמוץ / מבחינתך, כך כתוב, האדם נולד בצלם / ומבחינתם אלו דברי הבל ואתה בכלל מחלם / כי הם אדוני הארץ, האדמה והעולם / וכול שאר האנושות הם ככה סתם / ו"שכניהם" הפלסטינים הם בכלל תת-אדם / אז אולי תשים סוף לעמק הבכא / לפני שהללו ישיתו על הכול עוד מגילות איכה / כיפות סרוגות, תג מחיר, נוער גבעות / ובטח בחור התחת שלהם יש עוד ועוד / יצהר, איתמר – סימלי המרור / נס הציונות שהפך כבר מזמן לחתיכת רפש / מדביקה ילדים טובים ותמימים במחלות נפש / מתגייסים צעירים המבקשים את טובת המדינה / ולא את המהות הזדונית שכולה שטנה / בורחים הרחק מכול מחסום / אולי באוסטרליה ימצאו שוב את התום.

כתוב בתנ"ך קשישא / שבאדמת א"י-פלשתינה / נוסדה ארץ אבות / יכול להיות, יכול להיות / אבל נחמדים שכמותכם / מה עשיתם ממנה בהבל מוחכם? / ארץ אבות המזון השמן, היהיר, המתנשא / להרוס, לבזוז, לערוף את נפלאות הנוף / לעוד כביש עוקף / דשאים מטופחים, מים בשפע / ולפלסטינים מותירים ריק וחולירע / ונשותיכם הארורות עוטות השביסים / היוקדות שנאה תהומית בשם חזון שכולו נגעים וסופו תולעים / ארבעים וחמש שנות בוז תהומי / ארורים הייתם וארורים תהיו…

יש שיאמרו היי אתה שם הלו, הלו חכם בלילה / ומה עם הנכבה? / מה עם גירוש ערביי עירך כפר סבא? / והמענה: אז למה להוסיף חטא על פשע / בדמותה החולנית של מועצת רש"ע? / ואיך זה שעם עתיק וחכם (?) מעניק, לכול הרוחות ולבני ולבנות הרוע המכונים אחים ואחיות / את השליטה בדרכון הקיומי עם סימן השאלה: להיות או לא להיות.

creation-of-adam"בריאת האדם" מאת מיכלאנג'לו אלוהים (מקור)

תגובות
נושאים: מאמרים

3 תגובות

 1. צדוק התקוה הגיב:

  אבשלום אם אתה פונה לאלוהים סימן שמצב השמאל הנאור הוא בתהליך סופני ואם כבר נזקק אתה לתנ"ך אז כתוב שם בפרשת "לך לך" אמורה מספר פעמים, הבטחת הקב"ה לאברהם, לתת לו ולבניו את ארץ ישראל, כמפורט להלן:

  בתחילת הפרשה נאמר: "וירא ה' אל אברהם ויאמר לזרעך אתן את הארץ הזאת". לאחר מכן, בלכתו ממצרים, כאשר לוט נפרד ממנו, אמר לו הקב"ה: "כי את כל הארץ אשר אתה רואה לך אתננה ולזרעך עד עולם". "קום התהלך בארץ לארכה ולרחבה כי לך אתננה".

  הבטחה נוספת נאמרה, בברית בין הבתרים – "ביום ההוא כרת ה' את אברם ברית לאמר לזרעך נתתי את הארץ הזאת מנהר מצרים עד הנהר הגדול נהר פרת"…….. מקווה שבכל זאת תפרסם את תגובתי חג חרות שמח לעם היושב בציון

 2. צפור בודד הגיב:

  כל דת היא עבודת אלילים וע"כ מקבצן הקב"ה ציונה יחדיו ומועכן פדחת מול פדחת.
  מצח קלגס לאומן ישראלי ופאגאן דתי יהודי, אל מול מצח קלגס לאומן פלסטיני ופאגאן דתי מוסלמי.
  בחמת זעם, מהולה בחדוות נקם הוא מועכם זה בזה וככל שתגבר צווחת קללתם המנובזת ומררתם האכזרית, כך ידביקם אחד לשני ככותנתו של הרקולס לגופו, ספוגה בדמו המורעל של הסטיר וכך תגבר שמחתו למשמע זעקות השבר, הכאב והיסורים, על בגידתם בו ובתבונתו.
  על שקצם ארצו הקדושה. על רמיסתם תורתו הקדושה. זו שכל הדתיים והלאומנים הפנו אליה גוום הסורר והממרא.
  ועכשיו אליך אבשלום:
  הבעיה היא אחי, שגם אנשים כמוך לא מבינים שאלוהים הוא אנטי דתי ואנטי לאומני וסוציאליסט ואנרכיסט בנשמתו.
  אם כן, לך הוא בטח אומר:
  "תמשיך "להתפלל חרישית" עד שיצמחו לך שורשי צנון מתוך תנוכי אוזנך" (או משהו כזה).
  למה מה? כאילו שאתה טוב יותר וראוי להעביר ביקורת על אחרים, עלק?
  שכח מזה.

 3. מרים בת יוסף הגיב:

  ואימרו אמן!!! אכן יפה דרשת אבשלום אחינו, המבדיל בין קודש לחול עוונותינו הוא ימחול.

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים