הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבותLoading אירועים

« All אירועים

  • This אירוע has passed.

הפגנה נגד פינוי משפחת שמאסנה מביתה

ספטמבר 8 בשעה 14:30 - 16:00

פעילי שלום ישראלים יצעדו ביום שישי הקרוב, 8 בספטמבר, בשעה 14:30 מרחבת המשביר הישן שבמרכז מערב ירושלים עד ביתה של משפחת שמאסנה בשייח ג׳ראח, במחאה על פינוי משפחת שמאסנה מביתה.

לאחר שמונה שנים בהן לא פונתה אף משפחה משייח' ג'ראח, הרבה בזכות לחץ ציבורי, איום הפינוי של משפחת שמאסנה מביתה הולך ומתעצם. "הפינוי של בני משפחת שמאסנה עלול להצית גל חדש של פינויים בכל השכונה ולהציב איום ממשי מעל ראשן של עשרות משפחות נוספות. אנחנו חייבים להיות שם ולמנוע את הפינוי", נמסר על ידי מארגני ההפגנה, השנייה בחודש האחרון.

ועוד נמסר "סופם הקרב של הפגרה והחג מרמז על כך שמועד הפינוי מתקרב, ועלינו להיות שם בימים קריטיים אלו. חשוב שנשמיע קול מחאה ברור ורם כנגד הפינוי של משפחת שמאסנה, הן בתוך שייח' ג'ראח והן במערב העיר. הצטרפו אלינו להתנגדות לעקירת המשפחה מביתה, לייהוד השכונה הפלסטינית ולחוקים המפלים המאפשרים 'תביעות שיבה' ליהודים בלבד".

כאמור, בשישי הקרוב תצא התהלוכה ממערב ירושלים לשייח' ג'ראח עד ביתה של משפחת שמאסנה בחלקה הכבוש של העיר. "בואו להישמע, להשמיע, ולהקים קול צעקה על העוול שיבוא אם לא נעצור אותו בעצמנו", הדגישו.

עוד על האירוע בפייסבוק

 

תגובות

פרטים

תאריך׃
ספטמבר 8
זמן:
14:30 - 16:00

מארגן:

עומדים ביחד
אתר:
https://www.facebook.com/standingtogether1

מקום

רחבת המשביר הישן
רחוב המלך ג'ורג' 16
ירושלים,
מפת + Google

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים