הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-1 ביולי, 2005 2 תגובות

כרגע חזרתי מאירוע מחאה בפלורנטין שאורגן ע"י סדנאות האומנים בתגובה על החלטת העירייה להקצות שני חדרים מבית הספר דוריאנוב לטובת תושבי הקהילה. כידוע לכם, תושבי פלורנטין מנהלים מאבק בן 3.5 שנים לקבלת מבנה ציבורי לפעילות ילדי השכונה, הנעדרת כל מבני ציבור ואשר בשנים האחרונות נסגרו בה זה אחר זה מתנ"ס, טיפת חלב, בית מרקחת וכעת גם הגן היחיד אשר משמש את ילדיה ובקרוב גם את קופת החולים בה.

בדוריאנוב, מזה 15 שנים מתגוררים אומנים אשר קיבלו את המבנה מהעירייה בחינם ואשר לאורך שנים אלו שמרו עליו כחומה בצורה בפני התושבים. באירוע המחאה של האומנים כנגד החלטת העירייה, בו השתתפה כל האליטה האשכנזית, נתמכו האומנים גם ע"י חברי דע"ם (מפיצי כתב העת "אתגר" ה"סוציאליסטי", אשר כותב נלהבות על אומנות פוליטית).


ניר נאדר, עורך העיתון אתגר ופעיל מרכזי בדע"ם, התלהם כלפי התושבים בהתנשאות מכוערת, הטיף להם על בורותם ולאחר מכן הפנה גבו והלך בלי להקשיב לטענות התושבים.


בעקבות כך, החלטתי לבטל את המנוי שלי על כתב העת "אתגר". אני קורא לכל מי שמנוי על כתב העת לשלוח מייל ל-info@etgar.info ולבטל את המנוי שלו, ולכל מי שאינו מנוי על העיתון להביע את מחאתו לאותה כתובת מייל נגד ה"סוציאליזם" האליטיסטי הנתרם ע"י סדנאות האומנים.


לא יכול להיות מאבק סוציאליסטי אמיתי שאינו מחובר לתושבים מזרחים בשכונות מוחלשות.


מהפכה מוצלחת לכולנו,
שמי

תגובות
נושאים: עדכונים

2 תגובות

  1. שי הגיב:

    ניר אולי תענה פה לכולם?

  2. שאדי הגיב:

    איפה התגובה של דע"ם יא ג’מאעה?

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים