הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-16 במאי, 2007 2 תגובות

לפני 5 שנים יסדנו – שמונה חברי מערכת – את אתר "הגדה השמאלית". הגדה באה למלא את החלל בהפצה של העיתונות השמאלית-רדיקלית הכתובה. חשבנו שאתר באינטרנט זו דרך להגיע לציבור רחב הרבה יותר. מספר הביקורים בגדה הלך ועלה משך תקופה יחסית קצרה והיום – אין זה כבר סוד – הגענו לכ-3,000 מבקרים בממוצע ליום. כל מי שמכיר מעט את תפוצת ביטאוני השמאל יודע כי זהו הישג לא קטן. לאחרונה החלטנו, בתגובה לבקשות רבות שהגיעו אלינו – לפרסם את הגדה גם באנגלית. עם זאת, אנו מודעים כמובן לכך שיש עדיין הרבה לשפר בגדה, באיכות, בגיוון, ובייצוג נאות של המקופחים בחברה הישראלית ובעיקר במאמץ להגברת ההפצה של האתר (בהזדמנות זו אנא שילחו הצעותיכם בעניין למערכת).

כעת הגענו למצב שאנו צריכים את עזרתכם הכספית הדחופה למילוי משימות אלה. צריך לדעת שאנו באמת מפעל שעובד על בסיס התנדבות. כל ההוצאות של האתר הם מכיסי חברי המערכת ואין זה מספיק. אנו פונים אליכם קוראי הגדה היקרים וכותביה: אנא הרימו תרומה כפי יכולתכם – ולאלה מביניכם שידם משגת אנא תתנדבו לתמיכה חודשית קבועה – למען המשך הקיום והפיתוח של הגדה השמאלית.


אנא תירמו, כל תרומה חשובה לנו! 


תרומות בצ’ק עבור הגדה השמאלית אפשר לשלוח לכתובת ת.ד 9013, ירושלים 91090


לתרומות בכרטיס אשראי אנא הקישו כאן.


נקבל גם באהבה כל עזרה אחרת ובעיקר שירותי תרגום ועריכה.

תגובות
נושאים: מאמרים

2 תגובות

 1. anas הגיב:

  anee modaa lheem

 2. רן גולדן הגיב:

  הייתי יוזם ומנסה לחשוב על ארגון יום עיון רב שיח בנושא שהוא יכול להביא מספר רב של תומכים כאשר ההשתתפות ביום העיון יהיה בעבור תשלום שכולו למטרת האתר.
  למשל יום עיון בנושא: "התקשורת במלחמה הבאה" ולשתף מספר אנשי אקדמיה , תקשורת ואנשי רוח שיהיו מוכנים לשוחח על כך.

  או "היכן כובע הטמבל ? – על השכלה חברה ותקשורת 60 שנות הכחשה" יום עיון על מצב החברה ממבט של השכלה רוח ותקשורת לאורך 60 שנה.

  וישנם עוד הרבה הצעות נוספות.

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים