הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-9 בפברואר, 2009 2 תגובות

בעצם הימים הארורים האלה, השיגעון עולה למוח, המתח משתק את הגוף. עתיד הארץ והעם עומד על כתפיהם של מיליוני אנשים, אשר אינם יודעים לאן ? למי ? האם ?. בידי האדם הישראלי לבחור בדרך הישרה ובחיים של אור, טוב, שמחה ואהבה. ובידו לבחור בדרך עקומה של מוות, קללה, אבדון, שנאה ופילוג.

לצערי, הסקרים האחרונים שהתפרסמו בטלוויזיה ובעיתונים מראים בברור את הגוש הימין מנצח בבחירות לכנסת ה – 18, ולכן את עווננו נשא ואת פרי מעלליו נאכל. ומה אני אשם ? מה אשמים המיליונים השפויים שהצביעו לדרך הישרה ? … והתשובה : כולנו אשמים במצב שנוצר, גם אלה שנלחמים כעת בעוז ובכוח כנגד הדרך העקומה, כי גם הם טפחו וגדלו את הדרך הזאת. לא ברגע אחד הניף את חרבו על העולם אלא במשך תקופה ארוכה אנשים רבים שוכחים את אלוהים, החיים והאמונה באדם. ואל לנו לחפש אנשים אחרים, כי רק אנחנו אשמים.


ואל דאגה, הדרך הזאת נולדה מהחולשה של האנושות ולכן היא תיפול בסופו של דבר. הרשע ייפול כמו מגדל קלפים, ייפול כמו אותם משטרים שביססו את שלטונם על שנאה ואלימות, ייפול וישמש אזהרה גדולה לאדם, כי לעולם משטר לא יכול לבסס את שלטונו על דם ורצח. ובתקווה גדולה כי – "אור חד"ש על ציון יאיר", אור אשר ישרוף את החושך של הפוליטיקה הזאת. כי בסוף של דבר "רק האהבה תנצח".

תגובות
נושאים: מאמרים

2 תגובות

 1. זוהי ירידה לצורך עלייה הגיב:

  מספר תגובות, שכתבתי זה-עתה באתר-קהילתנו "גו-גיי" והרלוונטיות מ?א?ד גם פה:

  כעת, סוף-כל-סוף, חד"ש גדולה ממר"צ – אמנם, המקום החמישי עדיין לא נכנס (כי יותר-מדי אנשים טפשים, עדיין העדיפו את מר"צ על-פנינו…) – אבל, נו, שוין, כל דבר בעיתו… מר"צ והעבודה, כאחת, סיימו את תפקידן ודוהרות לעבר פח-האשפה של ההסטוריה, "קדימה" היא "ליכוד" לכל דבר ועניין ואילו כל הזעירות, מ"צבר" ועד "עלה ירוק", התאדו ונכחדו לחלוטין – וטוב שכך.

  בבחירות הבאות, לכשיבואו, תהיה הבחירה ברורה: האנשים הבריאים, השפויים, הנאורים והנבונים, בוחרים בשמאל – ושמאל זה אך ורק חד"ש!!

  והיתר בוחרים בכל היתר…

  כל אותן "צבר", "עלה ירוק" וכיו"ב מריעין-בישין – באמת, עבר זמנן ונמאס מהן.

  למשל, "עלה" – מארבעים אלף לפני שלוש שנים, לעשרת-אלפים מלבד היום (נניח שיקבלו עוד קצת מן החיילים – אז יהיו להם תריסר-אלפים… עדיין כלום, אפילו לא חמישית, מאחוז-החסימה ואפילו לא חצי ממנדט).

  אני מקווה, בכל לבי ומאודי, שהתוצאות הפאתטיות, של המיניאטוריות הפעם, ילמדו-לקח את מצביעיהן הפוטנציאליים ובבחירות הבאות, לכשיהיו, איש לא יעשה עוד את השטות, להצביע לחבורה הזויה וחסרת-סיכוי כלשהי (ואני מדברת כתומכת לשעבר של "עלה", שהחכימה אך לאחרונה). ואל דאגה – אמנם, הממשלה הקרובה תהיה רעה מאד לקהילה – כמו גם לחישראל בכלל! – ואולם, אין זו אלא ירידה לצורך עלייה. כי אחרי קדנציית-זוועות *כזאת*, אף-אחד כמעט לא יהיה טיפש כל-כך, עד-כדי להצביע לליכוד, לליברמן, או ל"קדימה" (שבטח תיעלם ממילא…). ה"עבודה" ומר"צ יתאדו, אינשאללה, סופית – וחד"ש תהיה, למפלגה גדולה…

  יש תקווה לשמאל!! כי עם הכנסת הזאת, שום ממשלה לא תחזיק-מעמד יותר-מדי.

  הרכבה מונע זאת כמעט בוודאות, מלכתחילה.

  על הקהילה הלהט"בית כולה להיערך, לפעילות משותפת עם הכוכב הזוהר בשמי-השמאל: החזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון: חד"ש.

  ועל חד"ש להיערך, לשיתוף של אחווה, עם קהילת-הלהט"ב!!:-))

 2. Mochmoch הגיב:

  Always resirfheng to hear a rational answer.

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים