הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-14 בפברואר, 2012 4 תגובות

מערכת הגדה השמאלית מזמינה את כותבינו הקבועים והמזדמנים להעביר אלינו מאמרים ורשימות לפרסום באתר במדור מיוחד לקראת שלושה אירועים מרכזיים בעתיד הקרוב: יום האישה הבינלאומי (8 במארס), יום העובד הבינלאומי (1 במאי) וה-6 ביוני, במלאת 45 שנה לכיבוש.

עוד יפורסם מדור מיוחד לקראת כנס מרקס השישי, שיתקיים במועדון הגדה השמאלית בתל אביב וביישובים אחרים, בסוף חודש מאי 2012.

במדור נבקש להתמקד בנשים שהובילו את המחאה החברתית; נשים כפעילות מרכזיות בארגוני החברה האזרחית; נשים מובילות מאבקי עובדים; פוסט-פמיניזם בעידן הפוסט-קפיטליסטי; היבטים מקומיים וגלובליים של המשבר הכלכלי העולמי; השמאל והאביב הערבי; 45 שנה לכיבוש; ההתנגדות לכיבוש – לאן? המלחמה הבאה; העם דרש (ולא קיבל) צדק חברתי; שוויון למיעוט הפלסטיני; זכויות אדם; פליטים ומבקשי מקלט.
וכן כל עניין אחר בזיקה למועדים שצויינו.

אורך המאמרים לא יעלה על 1000 מילה.

את המאמרים יש לשלוח למערכת הגדה השמאלית: info@hagada.org.il

תגובות
נושאים: מאמרים

4 תגובות

 1. אילן סלע הגיב:

  מלחמת ששת ימים נפתחה ב-5 ביוני 1967, ולא ב-6 ביוני כפי שכתבתם. ב-6 ביוני 1982 נפתחה הפלישה הישראלית ללבנון, או "מלחמת לבנון הראשונה". נא לתקן.

 2. אילן סלע הגיב:

  אני מתפלא עליכם: שלחתי את ה"תגובה" לא כדי שתתפרסם אלא כדי שתתקנו את הטעות. משום מה בחרתם לפרסם את התגובה ולהנציח את הטעות. אני מתקשה להבין את ההגיון העקום הזה.

 3. למה אתם לא מבקשים להתמקד בגורל הנשים בסוריה הגיב:

  תחת שלטונו הרחום של הלוחם האנטי-אימפריאליסטי בשאר אסד? נשות חומס תשמחנה לפרסם אצלכם מאמרים, כאשר כל מילה מוקדשת לאחת הנטבחות בידי הצבא של המשטר הפאשיסטי המתקדם של הבעת' האסדי.

 4. אסתר חבקוק הגיב:

  איזה יוזמות יפות שאתם מרימים פה באוויר!

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים