הגדה השמאלית

במה ביקורתית לחברה ותרבות


מאת: ב-2 באוקטובר, 2016 5 תגובות

בימים האחרונים ערכה מערכת הגדה השמאלית שינוי במדיניות פרסום התגובות באתר. אתר הגדה השמאלית, שהוקם לפני כ-14 שנה, היה לאתר המוביל של השמאל העקבי. צוות האתר, שהוא צוות מתנדבים, שואף להרחיב עד כמה שאפשר את ציבור הקוראים המזדמנים לאתר על יד התאמת הגישה אליו להרגלי השימוש באינטרנט. לאור זאת, החלטנו להעביר לפייסבוק את התגובות למאמרים הרבים המתפרסמים באתר מדי שבוע. ואכן, ממעקב שקיימנו בימים האחרונים עולה כי עבור רבים קל יותר להגיב בצורה זו, והמאמרים זוכים לתפוצה רחבה יותר ואף לתגובות רבות יותר.

עד כאן חצי הכוס המלאה, אבל ישנה גם חצי הכוס הריקה.

כמה מקוראינו וכותבינו הוותיקים התלוננו שאין ביכולתם להגיב כבימים-ימימה משום שאינם מנויים על פייסבוק. לכן, בישיבת המערכת שנערכה בסוף השבוע הוחלט לשלב את הישן ואת החדש.  מעתה, מי שמעדיף/ה להגיב בפייסבוק יכול/ה לעשות זאת, ומי שבוחר/ת להגיב על פי השיטה הישנה – ישירות באתר, מוזמן/ת לעשות זאת גם כן. יחד עם זאת, קחו בחשבון, שהיות והאתר מנוהל בהתנדבות, סינון ופרסום תגובות ישירות דרך האתר תיערך זמן רב יותר.

אנו שבים ומדגישים שלא השתנו כללי פרסום תוכן התגובות באתר: לא יפורסמו תגובות בעלות אופי פשיסטי או גזעני. ולא תפורסמנה מודעות.

בברכה,
מערכת הגדה השמאלית

אתר הגדה השמאלית בפייסבוק

 

תגובות
נושאים: מאמרים

5 תגובות

 1. אלכס מסיס הגיב:

  שגיאה חמורה
  המערכת סבורה בטעות, שכל קוראי הגדה השמאלית הם גם מנויי פייסבוק – אני אינני כזה וכך נשללת
  ממני האפשרות להגיב.
  יש להחזיר את הסדר הישן למרות שבהמנון האינטרנציונל נאמר "עולם ישן נחריבה" – אך ל א במקרה
  זה !!!

 2. רמי יובל הגיב:

  ממש לא ראוי לאתר שמאל מובהק להסחף בשטפון של "פייסבוק" וכך (א) להעצים קפיטליזם דורסני וכן (ב) לוותר על חלק מעצמאותו של האתר. והנה אתם כבר מודים שתגובתי זו, באתר כמובן, שאין ולא יהיה לי "פייסבוק", לא תבחן ותאושר או תידחה בקצב הרגיל (שהוא כבר היום אטי למדיי) אלא לאט יותר, אולי כאשר כבר יאבד טעמה.

 3. אנג'לו איידן הגיב:

  רמי יובל ואלכס מסיס כותבים נכון כאשר מציינים את השגיאה הזאת שמתכופפת לתכתיבים של הסדרי הצרכנות הנוחים לרווחים של אוליגרכיה פיננסית בעלת שליטה על חברות ענק ועל מנגנונים מדינתיים.
  אנג'לו איידן

 4. אנג'לו איידן הגיב:

  אין לי פייסבוק ולא יהיה לי.
  מה שאתם רואים זה אחד מתוך מספר פייסבוק שניתנו לי בכדי שאוכל לקרוא מה שכותבים חברים במקומות של האח-הגדול.
  אנג'לו

הגיבו כאן

אורך תגובה מקסימלי: 1000 תווים

הרשמה לעדכונים בדוא"ל

Subscribe via Email

מומלצים